Pop müziğinin sevilen ismi Sinan Akçıl, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, dünyaca ünlü model Adriana Lima ile aşk yaşayan Türk yazar Metin Hara'ya ateş püskürdü. Magazin dünyasının en sık takip ettiği ünlü şarkıcıları arasında yer alan Sinan Akçıl, son zamanlarda dünyaca ünlü model Adriana Lima ile yaşadığı aşkla magazin gündemini sarsan Yazar Metin Hara’ya tepki gösterdi.

Başarılı popçu Sinan Akçıl, Yazar Metin Hara’ya şu sözlerle tepki gösterdi:

"Büyük hevesle verdiği röportajında 'Demet Akalın'ın laflarını kaale almıyorum' diyen, sonra da 'Google'a bakın ben zaten 4 tane güzel kadınla beraber oldum. İsimleri de şu, bu ve bu' diyerek, önce onlara karşı büyük saygısızlık yapan arkadaş, sen bu şekilde mi yeni Paulo Coelha olacaksın? Kusura bakma Adriana ama ben de bu arkadaşı kaale almıyorum."

Metin Hara, yaşadığı aşkla ilgili esprili bir gönderme yapan şarkıcı Demet Akalın’a verdiği yanıtla dikakti çekmişti. Türk yazar, "Demet Akalın bir şey yazmış çok güldüm. 'Önceki kocası da şaşıydı' diye yazmış. Komik de. Ama hakikaten ka’le almıyorum. Amipten büyük zekası olan herhangi bir insan bu yaşadığımızın reklam olmadığını, olamayacağını anlar" ifadelerini kullanmıştı.