Ekranların sevilen oyuncusu Ahmet Kural'la uzun süredir aşk yaşayan şarkıcı Sıla’nın evine hırsız girdi. Ünlü şarkıcının evde olmadığı günü fırsat bilen hırsızlar, hemen harekete geçti ve kapının kilidini kırarak içeri girdiler.  Ünlü şarkıcı Sıla’nın, önceden aldığı önlemler sayesinde evde değerli eşya bulamayan hırsızlar hayal kırıklığına uğrayarak, elleri boş ayrıldı. Yaşanan olaydan sonra ünlü şarkıcı Sıla, güvenlik sistemi şirketini şikayet etti.

TAŞINMA KARARI ALDI

Yaşanan olaydan sonra yeni bir eve taşınma kararı alan Sıla’nın, bu konudaki en büyük destekçisi sevgilisi Ahmet Kural oldu. Sıla, güvenliği olan bir siteye taşınma kararı aldı.

SILA KİMDİR?

Magazin dünyasının en sık takip ettiği isimleri arasında yer alan sevilen oyuncu Ahmet Kural ile yaşadığı aşkla gündemden düşmeyen ünlü şarkıcı Sıla, 1980 yılında Denizli'de dünyaya geldi. Aslen Denizli'li olan sevilen şarkıcı Sıla, müzik yaşamına korist ve solist olarak başladı. İlerleyen yıllarda yaptığı besteler ve yazdığı şarkı sözleri ile Ferhat Göçer, Kenan Doğulu, Emel Müftüoğlu gibi önemli sanatçıların albümlerinde yer alırken, ilk solo albümü olan “SILA” nın oluşmasını sağlayan ünlü şarkıcı Sıla, ilerleyen yıllarda en çok dinlenilen şarkıcılar arasında yer almaktadır.