Ünlü oyuncu Ahmet Kural ile yaşadığı aşk ile gündemden düşmeyen sevilen şarkıcı Sıla, Harbiye'deki konser maratonuna önceki akşam başladı. Sevenleri ile bir araya gelen ünlü şarkıcı Sıla'nın konserde giydiği kıyafete verdiği parayı duyanlar şoke oldu. Uzun süre sahneden inmeyen şarkıcı Sıla'yı dinlemeye gelenler arasında aşk yaşamaya başladığı sevgilisi Ahmet Kural'ın olmaması dikkatlerden kaçmadı.''USTA ŞARKICI HARUN KOLÇAK'I ANDI''

Harbiye'de sevenleri ile bir araya gelen ünlü şarkıcı Sıla, geride bıraktığımız günlerde yaşamını yitiren sevilen şarkıcı Harun Kolçak’ı da unutmayıp, ‘Korkuyorum’ adlı parçasını söyledi.

SILA KİMDİR?

Magazin dünyasının en sık takip ettiği isimleri arasında yer alan sevilen oyuncu Ahmet Kural ile yaşadığı aşkla gündemden düşmeyen ünlü şarkıcı Sıla, 1980 yılında Denizli'de dünyaya geldi. Aslen Denizli'li olan sevilen şarkıcı Sıla, müzik yaşamına korist ve solist olarak başladı. İlerleyen yıllarda yaptığı besteler ve yazdığı şarkı sözleri ile Ferhat Göçer, Kenan Doğulu, Emel Müftüoğlu gibi önemli sanatçıların albümlerinde yer alırken, ilk solo albümü olan “SILA” nın oluşmasını sağlayan ünlü şarkıcı Sıla, ilerleyen yıllarda en çok dinlenilen şarkıcılar arasında yer almaktadır.