Yeşilçam'ın çocuk yıldızı Sezercik'ten (Sezer İnanoğlu) kötü haber geldi. Sezer İnanoğlu (50), gıda zehirlenmesi nedeniyle kaldırıldığı Üsküdar Üniversitesi Hastanesi'de kaldırıldı. Yıldız oyuncu Sezer İnanoğlu'nun tedavisinin devam ettiği ve durumu hakkında henüz bir açıklamanın yapılmadığı kaydedildi.

SEZER İNANOĞLU KİMDİR?

Yeşilçam'ın çocuk yıldızı Sezercik (Sezer İnanoğlu), türk dizi tarihinin gelmiş geçmiş en başarılı oyuncularından biridir. Bugün hastaneye kaldırılan yıldız oyuncu Sezer İnanoğlu kimdir? İşte Yeşilçam'ın çocuk yıldızı Sezercik hakkında tüm bilinmeyenler...

Yeşilçam'ın yıldız oyuncusu ve yapımcısı Sezer İnanoğlu 1967 yılında dünyaya geldi. Küçük yaşlarda, 'Sezercik' ismiyle çeşitli filmlerde boy gösterdi. Yaşı ilerledikten sonra sinema sektörünü bırakan ünlü oyuncu, babası Berker İnanoğlu'ndan kalan film şirketinin başına geçti. 2007 tarihinde Mehtap Meral Baykasoğlu ile evlenen ünlü oyuncu İnanoğlu'nun doğuştan görmeyen Arzum Ayşe adında bir kız çocukları dünyaya geldi. Mehtap Meral Baykasoğlu ve Sezer İnanoğlu çifti, 2013 yılında boşandı. Yapımcı Sezer İnanoğlu'nun ilk eşi Nil Pınar İnanoğlu, Beykoz'daki yalılarında 1997 yılında başına tabancayla ateş ederek canına kıymıştı. Ünlü oyuncunun eşinin intiharından sonra bunalıma girdiği iddia edilmişti.