Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın sevgilisi Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabından Aslışah Alkoçlar'a ateş püskürdü. Aslışah Alkoçlar ile Şeyma Subaşı'nın arasındaki gerginliksosyal medyaya sıçradı. Aslışah Alkoçlar ile Şeyma Subaşı'nın arası daha önce Çeşme'de Burcu Esmersoy yüzünden açılmıştı. İkilinin arasındaki gerginlik sosyal medyaya da sıçradı. Şeyma Subaşı hikaye bölümünden 'İstanbul'daki işlerimi halledip St. Tropez'de bir evlenip devem edeceğim gezmelerime' notu ile fotoğrafını paylaştı.

Bunun üzerine Aslışah Akoçlar da, üzerinde 'Pişt stalker acaba şu an Instagramımda yaşayıp, uğraşmaya çalışmak yerine başka şeylere yoğun olman gerekmiyor mu? Ne yaparsan yap ben olamayacağını anlayamadın mı? Sevgiler..." yazan fotoğrafını hikayeye yükledi.ACUN ILICALI ŞEYMA SUBAŞI'NA DÜĞÜN HEDİYESİ OLARAK EV SATIN ALDI!

Ünlü yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Şeyma Subaşı'na düğün hediyesi olarak 56 milyon TL değerinde boğaza sıfır ev satın aldı. Magazin dünyasının en sık takip ettiği ünlü isimlerinden olan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ile kızı Melisa'nın annesi Şeyma Subaşı, önümüzdeki eylül ayında nikah masasına oturmaya hazırlanırken ünlü sunucu Acun Ilıcalı'nında düğün hediyesi ortaya çıktı.

Eylül ayında Fransa'da evlenecek olan Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı çifti, düğün hazırlıkları için tam gaz hazırlıklara devm ediyorlar. Düğünün ardından parti için mekan kapatan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın sürprizleri bununla bitmedi. Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı şimdi de kızı Melisa'nın annesi Şeyma Subaşı için Kuruçeşme'de 56 milyon TL değerinde ev satın aldı.