Ünlü yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı ile dünyaevine giren modacı Şeyma Subaşı, Fransa'da gerçekleşen görkemli düğün töreninde salona girerken gözyaşlarını tutamadı. Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ve kızı Melisa'nın annesi Şeyma Subaşı çiftinin düğününe; Hadise, Murat Boz, Burcu Esmersoy, Oğulcan Engin, Alp Kırşan, Aslı Enver, Hacı Sabancı, Irmak Atuk ve Eser Yenenler'in de aralarında bulunduğu 250 kişi katılım gösterdi.

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, "Benim için çok çok özel bir gün. Asıl bugünü yaşayan biri var. O İnstagram fenomeni. Alkışlarınızla değerli eşim Şeyma Ilıcalı geliyor" sözleriyle, eşi Şeyma Subaşı'nı sundu. Uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Acun Ilıcalı ile dünyaevine giren Şeyma Subaşı, duygu dolu anlar yaşadı. Alkışlar eşliğinde salona giren Şeyma Subaşı'nın, yürürken gözyaşlarına hakim olamadığı görüldü.ACUN ILICALI ŞEYMA SUBAŞI'NA DÜĞÜN HEDİYESİ OLARAK EV SATIN ALDI!

Ünlü yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Şeyma Subaşı'na düğün hediyesi olarak 56 milyon TL değerinde boğaza sıfır ev satın aldı. Magazin dünyasının en sık takip ettiği ünlü isimlerinden olan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ile kızı Melisa'nın annesi Şeyma Subaşı, önümüzdeki eylül ayında nikah masasına oturmaya hazırlanırken ünlü sunucu Acun Ilıcalı'nında düğün hediyesi ortaya çıktı.

Eylül ayında Fransa'da evlenecek olan Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı çifti, düğün hazırlıkları için tam gaz hazırlıklara devm ediyorlar. Düğünün ardından parti için mekan kapatan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın sürprizleri bununla bitmedi. Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı şimdi de kızı Melisa'nın annesi Şeyma Subaşı için Kuruçeşme'de 56 milyon TL değerinde ev satın aldı.