Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, ''Cumhurbaşkanı Erdoğan, benim dönemimin en güçlü lideridir, her şeye muhalif olarak bir sonuca varılmaz'' dedi.

Pop müziğinin efsane isimlerinden ünlü şarkıcı Serdar Oratç, Cumhurbaşkanlığı sistemi halk oylaması referendumunda sandıktan 'Güçlü Türkiye' için 'Evet' çıkmasının ''Türkiye'ye büyük artılar katacağının' altını çizerek, ''Cumhurbaşkanımız benim dönemimin en güçlü lideridir'' dedi. ''Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan daha iyisi yok. Ben Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ı sevemez miyim, bunda ne yanlış var ki? diye soran ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, ''Bunu dile getirmeye çekinen insanlar ve belli bir kesim var. Bu kesimleri anlamakta zorlanıyorum. Ben hem Mustafa Kemal Atatürk'ü hem de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı seviyorum. Kendilerini Cumhuriyetçi olarak adlandıran kesimlere burdan soruyorum, bunu neresi yanlış?'' ifadelerini kullandı.

''Muhalif olan taraf malesef ki konuşma taraftarı değil'' görüşünü ileri süren ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, ''Her şeye, her konuya muhalefet olarak bir sonuca ulaşılmaz. Ülkemizdeki kutuplaştırmayı devam ettiriyorlar. Muhalif olan tarafın izledikleri bu politikayı mutlaka değiştirmesi gerekiyor. Daha yumuşak ve kucaklayıcı bir dil kullanmak ülkemizin geleceği için çok önemli'' değerlendirmesinde bulundu.