Geçirdiği cinsiyet değiştirme operasyonuyla uzun süre magazin dünyasının gündeminden düşmeyen ünlü model Rüzgar Erkoçlar, dün akşam uzun süredir birlikte olduğu nişanlısı Tuğba Beyazoğlu’yla Sarıyer’de rüya gibi bir düğünle dünyaevine girdi.

Ünlü oyuncu Rüzgar Erkoçlar'ın nihah şahitliğini Cengiz Semercioğlu, Tuğba Beyazoğlu’nun şahitliğini ise yakın arkadaşları Sevda Taşçı ve Süheyla Dağıstanlı üstlendi. Rüzgar Erkoçlar ve Tuğba Beyazoğlu'nun nikahı, sağanak yağmur nedeniyle iki saat gecikti. Tuğba Beyazoğlu’nun nikah şahidi ünlü sunucu Seren Serengil, yağmur nedeniyle yolda kaldı. Yağış nedeniyle açık ortamda yapılması plananan düğün, kapalı alanda yapıldı.RÜZGAR ERKOÇLAR KİMDİR?

Magazin dünyasının en sık takip ettiği isimleri arasında yer alan ünlü oyuncu Rüzgar Erkoçlar, 1986 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Reklam filmleriyle ekran macerasına 'merhaba' diyen ünlü model Rüzgar Erkoçlar'in ilk oynadığı dizi 2002 yılında yayınlanan 'Seni Yaşatacağım' adlı dizidir. Sevilen oyuncu Erkoçlar, oyunculuk anlamındaki asıl çıkışını Show TV ekranlarında yayınlanmış olan 'Emret Komutanım' adlı dizide yapmıştır. Daha sonra birçok projede yer alan Erkoçlar, 2003 yılında cinsiyet değiştirme operasyonu geçirmiştir.