Bir derginin Ekim sayısı için objektif karşısına geçen Rihanna, aynı zamanda dergi için bir de röportaj yaptı. 29 yaşındaki şarkıcı, aralarında Tyra Banks, Eminem, Pharrell Williams'ın da bulunduğu ünlülerin kendisine yönelttiği soruları yanıtladı. En ilginç soru da ünlü sihirbaz David Copperfield'dan geldi. Copperfield'ın "Eğer şu anda dünya üzerinden yok olup geçmişteki bir zamana yeniden gidebilme şansın olsaydı nereye giderdin" sorusuna beklenmedik bir cevap verdi.

"BEKARETİMİ YİTİRMEDEN ÖNCEKİ 10 DAKİKAYA GERİ DÖNMEK İSTERDİM"

Rihanna, zamanda yolculuk mümkün olsaydı bekaretini kaybettiği anların 10 dakika öncesine dönebilmek istediğini belirtti.

RİHANNA KİMDİR?

Rihanna 1988 yılında doğmuştur. Rihanna’nın doğum tarihi 20 Şubat 1988’dir. Rihanna nerelidir? Rihanna bağımsız bir ada ülkesi olan Barbados’ludur. Rihanna’nın burcu nedir? Rihanna’nın burcu balıktır. Rihanna’nın ailesine baktığımızda ünlü sanatçının iki tane erkek kardeşi olduğunu görürüz. Rihanna’nın annesinin ismi Monica Fenty’dir. Rihanna’nın babasının ismi ise Ronald Fenty’dir. Rihanna’nın erkek kardeşlerinin adları ise sırasıyla Rajad Fenty ve Rorrey Fenty şeklindedir. Rihanna’nın bir tane kaplumbağası ve bir tane de Pomeranya köpeği vardır. Rihanna’nın köpeğinin ismi Oliver’dır.