İkinci sezonun ilk bölümüyle Pazartesi akşamı ekrana gelen 'İsimsizler' dizisinin sosyal medya hesaplarına mesaj yağdı. Virankaya'dan İstanbul'a taşınan dizi, değişen kadrosu ve hikayesiyle izleyiciler tarafından eleştirildi. Yapımın mafya ve çete dizilerine benzediğini yaptıkları yorumlar ile ileten seyirciler, on binlerce mesaj attı. Dizinin Kurtlar Vadisi'ne benzediğini yazan dizinin hayranları, geçen sezon ekrana gelen 13 bölümdeki atmosferin kaybolduğunu ifade etti.YENİ POLAT ALEMDAR: FATİH KAYMAKAM

Diziyi Kurtlar Vadisi'ne benzeten hayranlar, Fatih Kaymakam rolünde oynayan Uğur Güneş'e de "Yeni Polat Alemdar" yorumu yaptı. Dizide gösterilen şiddet sahneleriyle Kurtlar Vadisi'ni anımasatan dizide, vadiden tanıdık bir isim de var. Kürşat Alnıaçık, İsimsizler'de "Kudret Yıldırım" karakteriyle ortaya çıkıyor.UĞUR GÜNEŞ KİMDİR?

Uğur Güneş, 13 Ocak 1987 tarihinde Ankara’da doğdu. 1 erkek 1 kız kardeşi vardır. Çocukluğu Ankara’da geçmiştir. Aslında çocukluğunda hep reklamcı olma hayalı vardı. Fakat lise yıllarındayken bir arkadaşının sayesinde Ankara Sanat Tiyatrosu ile tanıştı. Arkadaşının bu katkısıyla oyunculuk dünyasına adım attı. Ankara üniversitesi Dil Tarih Tiyatro Bölümünden mezun olduktan sonra oyunculuk üzerinde dersler aldı. Daha sonra İstanbul’a gelerek 2011 yılında Yeniden Başla adlı dizide Eray karakteri ile ilk rolünü alarak oyunculuk camiasını katıldı. Diriliş Ertuğrul adlı dizide canlandırdığı Tuğtekin karakterindeki başarısıyla gözde oyuncuların arasında yerini aldı. İzlenme rekorları kıran İsimsizler adlı dizide Kaymakam Fatih karakteri ile fenomen olmuş bir oyuncudur. Uğur Güneş, başarılı performansı ve yakışıklığıyla dikkatleri üzerine çekti. Oyuncu, Google arama motorunda en çok arananlar listesine girmiştir.