Ekranların sevilen oyuncusu Özcan Deniz'in, sosyal medya hesabından yaptığı ilginç paylaşımı görenler şoke oldu. Ünlü yönetmen Özcan Deniz, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafta ki ayak detayı ile takipçilerini şaşırttı. Sosyal medya hesabından paylaştığı söz konusu fotoğrafta, Özcan Deniz denizde ve yukarıdan bir kadının ayağı omzuna atılmış şekilde görünüyor. Takipçilerinin aklına hemen o ayağın sahibi kim? sorusu geldi.ÖZCAN DENİZ'E HIRSIZLIK ŞOKU!

Star Tv ekranlarından yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde izleyiciyi ekrana kilitleyen 'İstanbullu Gelin' dizisininbaşrol oyuncusu Özcan Deniz, sosyal medya hesabı instagram üzerinden Bollywood sinemasına dair flaş bir paylaşım yaptı. Ünlü oyuncu ve şarkıcı Özcan Deniz, yazıp yönettiği ve başrolünde oynadığı 2013 yapımı 'Su ve Ateş’in Bollywood tarafından çalındığını öne sürdü. Sosyal medya hesabı instagram üzerinden kendi filmi ve Hint filmindeki sahneleri yan yana koyan ünlü oyuncu ve şarkıcı Özcan Deniz, "Galiba Bollywood bizim 'Su ve Ateş' filmimizi çalmış. Hem de kare kare" notunu düştü.

Ünlü yönetmen ve şarkıcı Özcan Deniz’in sosyal medya hesabı instagramdan paylaştığı fotoğraflarda, iki filmdeki büyük benzerlikler gözlerden kaçmadı.