Reyting rekorları kıran ‘İstanbullu Gelin’ dizisinin başrol oyuncusu Özcan Deniz, “Dizi, sadece Süreyya ve Faruk aşkı değil. Esma’nın oğluna duyduğu aşk, yani bir adam iki kadın var” dedi.

Ünlü oyuncular Özcan Deniz ve Aslı Enver’in başrolünü paylaştığı ‘İstanbullu Gelin’ dizisi, 22 Eylül Cuma akşamı ikinci sezonuyla ekrana gelecek. Dizinin konusunun sadece Süreyya ve Faruk aşkı olmadığını ifade eden Özcan Deniz, “Esma’nın oğluna duyduğu aşk da söz konusu. Bir adam ve iki kadın var. Farklı psikolojik durumlar mevcut. Hikayede esas çatışmayı çıkartan anne-oğul aşkı. Çatışmanın daha da derinleşeceğini hissediyorum” dedi.

Güzel oyuncu Aslı Enver’in ve kendisinin imaj değişikliğiyle ilgili de açıklama yapan ünlü oyuncu Deniz, “Yenilenmek iyidir, seyirci beğendi, gerisinin çok önemi yok. Doğal halimi zaten seviyordum” dedi. Heyecanlı olduklarını dile getiren sevilen oyuncu Aslı Enver ise “Kendi karakterim adına söyleyebilirim ki, Süreyya çok gerçek... Sokakta gördüğümüz, biraz ben, biraz yönetmenim, biraz seyircinin kendisi. Bu nedenle çok sevildi. Hayatın içinden bir hikayeyi işliyoruz. Büyük olaylar, patlama ya da aksiyondan ziyade, anlattığımız naiflik, insanların hoşuna gidiyor” açıklamasını yaptı.