Ekranların sevilen ve başarılı oyuncusu Özcan Deniz, uzun süredir birlikte olduğu 25 yaşındaki genç sevgilisi Şeyda Aktan ile evlilik kararı aldı. Genç sevgilisi Aktan'ı aile bireyleriyle tanıştıran ünlü oyuncu ve yönetmen Özcan Deniz, “Nikah birkaç ay içinde gerçekleşecek. Süreyi fazla uzatmayacağız. Bir an evvel baba olmak istiyorum” açıklamasını yaptı.ÖZCAN DENİZ'E HIRSIZLIK ŞOKU!

Star Tv ekranlarından yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde izleyiciyi ekrana kilitleyen 'İstanbullu Gelin' dizisininbaşrol oyuncusu Özcan Deniz, sosyal medya hesabı instagram üzerinden Bollywood sinemasına dair flaş bir paylaşım yaptı. Ünlü oyuncu ve şarkıcı Özcan Deniz, yazıp yönettiği ve başrolünde oynadığı 2013 yapımı 'Su ve Ateş’in Bollywood tarafından çalındığını öne sürdü. Sosyal medya hesabı instagram üzerinden kendi filmi ve Hint filmindeki sahneleri yan yana koyan ünlü oyuncu ve şarkıcı Özcan Deniz, "Galiba Bollywood bizim 'Su ve Ateş' filmimizi çalmış. Hem de kare kare" notunu düştü.

Ünlü yönetmen ve şarkıcı Özcan Deniz’in sosyal medya hesabı instagramdan paylaştığı fotoğraflarda, iki filmdeki büyük benzerlikler gözlerden kaçmadı.