Pop müziğinins evilen ismi Demet Akalın’ın, geride bıraktığımız 2012 yılında dünyaevine girdiği iş adamı Okan Kurt, DJ olmuştu. Herkesin geçiçi bir heves olarak gördüğü DJ'lik hobisi, aslında gelip geçiçi değilmiş. İş adamı Okan Kurt, DJ'lere rakip oldu.

Önümüzdeki 15 Eylül’de Nişantaşı Stalk’ta, 30 Eylül’de Beyoğlu Tünel’deki Panda’da performans sergileyecek olan iş adamı Okan Kur, sadece bunlarla da yetinmedi ve gelecek zamanlarda Avrupa turuna çıkıyor. Bir kız çocuğu babası Okan Kurt'un ilk durağı Almanya Giessen. 16 Eylül’de gece kulübü Masquerade’de çalacak. Biletlerin çoğu şimdiden tükendi.

DEMET AKALIN KİMDİR?

Magazin dünyasının göz bebeği ünlüleri arasında olan ünlü şarkıcı Demet Akalın, 1972 yılında Gölcük'de dünyaya geldi. Annesinin desteği ile mankenliğe başlayan Demet Akalın, mankenliğin ardından müzik yaşamına ve daha sonra oyunculuğa yöneldi. Ünlü şarkıcı Akalın aynı zamanda birçok yarışma programında da boy göstermiştir. Mankenliği bırakıp tamamen kendisini müziğe adayan ünlü popçu Demet Akalın, birçok albüme imzasını attı. Kısa sürede Türkiye'nin en çok dinlenilen şarkıcıları arasında yer alan sevilen popçu Akalın, uzun zamandır zengin iş adamı Okan Kurt ile evlidir. Okan Kurt ile mutlu birlikteliğinden Hira adında 3 yaşında bir kız çocuğu vardır.