TV8 ekranlarında yayınlanan ancak geride bıraktığımız aylarda sezon finaline giren '3 Adam' programının ünlü sunucusu Oğuzhan Koç, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Yağmur Tanrısevsin’in iki kedisini de evde istemiyor. Kedileri sevgilisi Yağmur Tanrısevsin'e eski aşkı yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin armağan etmişti.OĞUZHAN KOÇ'TAN SÜRPRİZ EVLİLİK KARARI!

TV8 ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran programı '3 Adam'ın' İbrahim Büyükak'ı, yaz sonu dünyaevine girmeyi düşündüğü nişanlısı Nurdan Beşen'le birlikte Arnavutköy'de sabah kahvaltısı yaptı. Ünlü sunucu İbrahim Büyükak, yakın arkadaşı Oğuzhan Koç hakkında büyük bir açıklamada bulundu. İbrahim Büyükak'ın bu açıklaması magazin dünyasında bomba etkisi yarattı. İbrahim Büyükak, yakın arkadaşı ünlü şarkıcı Oğuzhan Koç'un evleneceğini iddia etti. İbrahim Büyükak, ''Oğuzhan'dan her an herşeyi beklerim, Yağmurla belki benden önce bile dünyaevine girebilirler. Oğuzhan tam bir aşk adamı. Ama Eser için aynı şeyi söyleyemem. Eser'in evlenmeye niyeti yok. Buradan tüm kızlara sesleniyorum, Eser evlenmez'' ifadelerini kullandı.

'3 Adam'ın' İbrahim Büyükak'ı evlilik hazırlıkları ile meşgul olduğunu belirterek, magazin muhabirlerinin 'Kimlerden altın takmasını bekliyorsunuz?' soruna, 'Eser ve Oğuz'dan Trabzon burması ya da 5'i 1 yerde bekliyorum'' yanıtını verdi. Evlilik hazırlıkları içerisinde olan İbrahim Büyükak, ünlü komedyenler Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar hakkında da şunları ifade etti: ''Onlar bizim ustamız, kimsenin yerinde gözümüz yok. Ustalar gibi anılmak isteriz'' açıklamasını yaptı.