Ünlü modacı Nur Yerlitaş'ın çantasının fiyatını duyanlar, şaşkınlığını gizleyemedi. Geride bıraktığımız günlerde, kız kardeşi Benan Yerlitaş için sürpriz doğum günü düzenleyen Yerlitaş, birçok ünlü isme de davet teklifi yaptı. İşte Nur Yerlitaş'ın davetine gelen ünlü isimler...

Fatih Ürek, Feryal Gülman, Bahar Şer, Öznur Yakın, Gül Erçetingöz, Meltem Demir ve Özge Peker gibi magazin dünyasının gözde isimleri katıldı. Doğum günü partisine katılan ünlü isimlerin, mutlulukları ise gözlerinden okunuyordu. Parti bittikten sonra alışverişe çıkan modacı Yerlitaş'ın taktığı kırmızı çanta dikkat çekti. Modacı Nur Yerlitaş'ın taktığı çantanın 100 bin TL olduğu öğrenildi.NUR YERLİTAŞ KİMDİR?

Magazin dünyasının en sık takip ettiği isimlerden biri olan ve 'Nurella' lakabı ile de anılan ünlü modacı Nur Yerlitaş, 1955 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Dobralığı ve sözünü sakınmamasıyla dikkat çeken ünlü modacı Nur Yerlitaş’a sevenleri 'Nurella' lakabını taktı. ‘Modacı’ olarak anılmak yerine, ‘dikişçi’ veya ‘kostüm tasarımcısı’ olarak tanınmak istiyor. Nur Yerlitaş, her yaptığı ve her giydiği ile ünlüler dünyasının en sık takip edilen isimleri arasındadır.