Genç yaşına rağmen dünyanın sayılı futbolcularından olan Neymar Jr.'ı sadece futboluyla tanıyoruz. Aslında o bir baba, yeteneği çok erken keşfedilmiş ve kötü oynadığı için dava edilmiş bir futbolcu.

NEYMAR 1 ÇOCUK BABASI

Neymar, hiç süphesiz günümüz fubolunun en yetenekli futbolcularından biri. Sadece 23 yaşında olmasına rağmen birkaç yıldır Brezilya'nın ve de dünyanın sayılı yıldızlarından biri olarak gösteriliyor. Neymar aynı zamanda bir baba. 19 yaşındayken Carolina Dantas'tan bir oğlu oldu ve adı da Davi Lucca. Neymar şu an Dantas'la birlikte değil ama çocuğun velayeti kendisinde bulunuyor. 

BABASININ GİZLİ İLİŞKİSİ ŞAŞIRTTI

Neymar'ın babası Neymar Santos Jr'ın eski Playboy güzeli Franciely Freduzeski'yle aşk yaşadığı iddia edildi. Brezilya basınında bomba etkisi yaratan habere göre eşi Nadine'den ayrı yaşayan ancak henüz boşanmamış olan Neymar Santos Jr. ile Franciely bir süredir beraberler. Franciely ile Neymar'ın babasının ilişkilerini gizlice sürdürdükleri ancak Brezilyalı basınının bu olayı ortaya çıkardığı öğrenildi. 38 yaşındaki eski Playboy güzeli daha önce de eski Brezilyalı golcü Adriano ve Katar vatandaşlığını alan futbolcu Emerson Sheik'le çıkmıştı.