Ekranların sevilen oyuncusu Neslihan Atagül ve eşi Kadir Doğulu, birlikte gün batımında çekilen romantik fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı. Ünlü çift Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu'nun bu fotoğrafları sosyal medyada büyük ses getirdi. Reyting rekorları kıran 'Kara Sevda' dizisinde 'Nihan' karakterine hayat veren sevilen oyuncu Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çiftinin romantik fotoğrafları yaklaşık 415 bine yakın beğeni aldı. Aynı zamanda fotoğrafa binlerce kişi yorum yapmayı da ihmal etmedi.NESLİHAN ATAGÜL KİMDİR?

Star TV ekranlarında yayınlanan 'Kara Sevda' dizisinin başrol oyuncusu Neslihan Atagül, 1992 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro bölümünde eğitim hayatına devam eden ünlü oyuncu Neslihan Atagül,
oyunculuk yaşamına ilk kez 2006 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan “Yaprak Dökümü” dizisinde Deniz karakteriyle adım attı. Ekranların başarılı oyuncusu Neslihan Atagül, 2006 yılında “İlk Aşk” filminde oynadı ve bu film ile “Altın Koza Film Festivali”nde “Umut Veren Genç Kadın Oyuncu” ödülüne layık görüldü. 2015 yılında uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Kadir Doğulu ile rüya gibi bir düğünle dünyaevine girdi.