Zengin iş adamı Serdar Bilgili'den ayrıldıktan sonra adını magazin dünyasında sıkla duyduğumuz ünlü haber spikeri Nazlı Çelik, tatil için Bodrum'a gitti. Sosyetenin yakışıklı isimlerinden Kaan Boyner ile geride bıraktığımız hafta ünlüler camiasının tatil için sıkça tercih ettiği Bodrum'da yakın dostları ile eğlenirken magazin muhabirlerinin objektiflerine yansıdı. Çıkışta görüntülenince "Biz eski arkadaşız, yanlış bir şey yazmayın" açıklamasını yaptılar.

Ünlü haber spikeri Nazlı Çelik ile sosyetik yakışıklı Kaan Boyner önceki gün de aileleriyle birlikte plajda denizin ve güneşin keyfini çıkardı. Nazlı Çelik ve Kaan Boyner ikilisi, fotoğraflarının çekildiğini anlayınca arkadaş olduklarını bir kez daha ifade ettiler. Başarılı spiker Nazlı Çelik eski eşi Serdar Bilgili ile sürekli ayrılıp barışmasıyla gündemden düşmüyor.NAZLI ÇELİK KİMDİR?

Star TV ekranlarında ana haber bültenlerini sunan ünlü haber spikeri Nazlı Çelik, 1977 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Mesleki kariyerine, NTV Haber'de polis adliye muhabirliği yaparak başlayan ünlü haber spikeri Nazlı Çelik, 2005 yılında Erdoğan Aktaş'la birlikte Kenan Işık döneminde Star TV ekranlarına geçti ve 2006 yılından itibaren Star TV ekranlarının ana haber bültenlerini sunmaktadır.