Yakışıklı popçu Murat Boz ve uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Aslı Enver'in yakın zamanda evleneceği kulislerde konuşuluyordu. İddialara göre, güzel oyuncu Aslı Enver’e evlilik teklifi edip ‘evet’ yanıtını alan ünlü şarkıcı Murat Boz, Kurban Bayramı’ndan sonra kız istemek için aşk yaşadığı sevgilisi Aslı Enver’in ailesini ziyaret edecekti. Önceki akşam bir restoran çıkışı magazin muhabirlerinin objektiflerine yansıyan sevilen popçu Murat Boz, " Kız isteme" haberlerinin sorulması üzerine " Biz de sizden öğreniyoruz. Yok öyle bir şey" açıklamasını yaptı.

ASLI ENVER'DEN MURAT BOZ AÇIKLAMASI!

Star TV ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı ilk günden itibaren reyting rekorları kıran ancak geride bıraktığımız haftalarda sezon finali yapan sevilen dizi 'İstanbullu Gelin'de' Süreyya karakterine hayat veren güzel oyuncu Aslı Enver, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Murat Boz hakkında flaş açıklamalarda bulundu. İki ay önce ayrıldıktan sonra tekrar bir araya gelen genç kızların sevgilisi Murat Boz ve Aslı Enver yeni bir karar daha aldı. TV8 ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran 'İşte Benim Stilim' moda yarışmasında fenomen olan Nihal ve Bahar Candan kardeşler ve '3 Adam' programının ünlü sunucusu Eser Yenenler'in evinde organize edilen parti sonrası ayrılma kararı alan Murat Boz ve Aslı Enver çifti, barıştıktan sonra aynı evde oturmama kararı aldı.

Reying rekorları kıran 'İstanbullu Gelin' dizisinde oynayan başarılı oyuncu Aslı Enver, yakın çevresine şunları ifade etti: “Ayrı evlerde daha güzel gidiyor ilişki. Birbirimizi merak ediyoruz. Bir-iki ay böyle devam edeceğiz” dediği öğrenildi. Herkes ünlü çiftin bu kararını nereye kadar devam ettireceğini merak ediyor.