MUTHETEŞEM YÜZYIL KÖSEM'DE SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Anadolu’daki isyanı bastırmak için Bergama kalesi önlerine gelen Sultan Murad, kaleye girmek için ekibiyle beraber akıl almaz bir plan yapar. Bergama kalesine sızan Sultan Murad ve ekibi pusuya düşer. Ahalinin linç etmeye çalıştığı Farya, saldırıdan son anda kurtulur. Aldığı acı haberle kaderi tamamen değişecektir. Kösem Sultan, Farya’ya saldıranların elebaşlarını en ağır biçimde cezalandırır.

Saldırıyı Ayşe Sultan’ın yaptığına dair bir delil olmasa da Farya Ayşe’nin yaptığından emindir. Acıdan gözü dönen Farya Ayşe’yi suçlar. Ayşe Sultan ölümle burun buruna gelir.Kâsım’ın cezalandırılması, Şehzade İbrahim’in korkularını tetikler. Kendini odaya kapatan İbrahim için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Payitahta dönen Sultan Murad, Farya’ya yapılan saldırıyı öğrenince çok öfkelenir. Bu işte parmağı olan herkes bedelini ödeyecektir.

FARAH ZEYNEP ABDULLAH VE CANER CİNDORUK AŞKI

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Silahtar Mustafa Paşa’yı canlandıran Cindoruk ile Prenses Farya rolündeki Abdullah, yaklaşık bir aydır flört ediyor.İkili instagramdan sık sık birlikte fotoğraf paylaşıyor.

DİZİDEN ÖNCE TANIŞMIYORLARDI

Çift, yeni yılı da arkadaş gruplarıyla beraber aynı mekânda karşıladı.Sosyal medyada o akşamdan fotoğraflar da paylaşan Caner Cindoruk ve Farah Zeynep Abdullah’ın daha önce tanışmadığı biliniyor. Bu dizi sayesinde yollarının kesiştiği ve çok geçmeden arkadaşlığın yerini aşka bıraktığı öğrenildi. Farah Abdullah ile Caner Cindoruk sosyal medya hesaplarından sıkça birlikte fotoğraf paylaşıyor.