ATV ekranlarında reyting rekorları kıran 'Müge Anlı İle Tatlı Sert' programının ünlü sunucusu Müge Anlı, Sultangazi'deki cinayetin detaylarını verdiği bir röportajda anlattı. İstanbul Sultangazi'de kaybolan 8 yaşındaki Raed'ın ailesi geçen haftadan beri her yerde oğulları Raed'i arıyordu. Aile, son çare olarak Müge Anlı'ya başvurdu ve Müge Anlı'nın Raed'i bulması da sadece 3 saat sürdü. Müge Anlı, Raed'in açısına girdiği üç güvenlik kamerası görüntüsüne ulaştı. Polis, zanlının el arabasıyla kameraya yakalanmasından sonra harekete geçti.

Sevilen sunucu Müge Anlı cinayeti nasıl çözdüğünü anlattı. Zanlının sorguda suçunu itiraf ettiğini söyleyen Anlı, "Raed'i öldürdükten sonra cansız bedenini el arabasıyla 500 metre uzağındaki çöp kutusuna atmış" dedi. Müge Anlı, açıklamalarını şu şekilde devam ettirdi: "Daha önce de benzer konuları işledik. Bu yaştaki birinin bu kadar küçük çocukla ilgilenmesi, evine gitmesi. Niye bu kadar ilgilensin? Çok belliydi. Çocuk parkında çocuklara dikkatli, olarak bakıyormuş. Tam bir pedofili. Hepsi birleşince çözüldü."

MÜGE ANLI KİMDİR?

ATV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran 'Müge Anlı İle Tatlı Sert' programının ünlü sunucusu Müge Anlı, 1973 yılında İstanbul'da doğdu. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun olan Anlı, televizyon kariyerine ilk olarak magazin alanında başlamıştır. Farklı kanallarda, farklı formatlarla programlar yaparak sunucuk yaşamında büyük yol kateden ekranların sevilen sunucusu Müge Anlı, magazin dünyasının en sık takip ettiği isimleri arasında yer almaktadır.