Ünlü sunucu ve oyuncu Mehmet Ali Erbil'in, 22 yaşında olan genç sevgilisi Esra Erdoğan ilk kez görüntülendi. Ünlü sunucu Erbil'in genç sevgilisi İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı'nda okuyor. Yakalanmamak ve birlikte görüntü vermemek için gözlerden uzak yerlerde buluşan ikili, sosyal medyada da takipleşiyorlar. 

İşte Mehmet Ali Erbil'in yeni sevgilisi;

MEHMET ALİ ERBİL KİMDİR?

Ünlü sunucu Mehmet Ali Erbil, 8 Şubat 1957 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Türkmen kökenli, Tiyatro ve sinema oyuncusu Sadettin Erbil'in ikinci oğlu olan Mehmet Ali Erbil'in, annesi Yurdagül Eken babasından boşanıp bir subayla evlendiğinde İstanbul'da başlayan ortaokul hayatı, Balıkesir'de devam eder, Ankara'da biter. 14 yaşına ve lise çağına geldiğinde, üvey baba yanında daha fazla kalamayacağı anlaşılır. Ve yatılı okul formülünde karar kılınır. 1970 yılında Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Yüksek Bölümü'ne yatılı olarak girdi ve bu dönemde 16 yaşındayken hocası Cüneyt Gökçer tarafından Küheylan oyunun başrolüne seçilir. Devlet Tiyatrosu'nda konuk oyuncu olarak baş rolde En İyi Tiyatrocu Ödülü'nü kazandığinda daha 17 yaşındaydı.

Televizyona ilk adımımı atmamı sağlayan, hem sunucu, hem de show-man olarak beni ilk keşfeden İzzet Öz'dür. Onunla birlikte televizyon maceramız başladı. Daha sonra tek kanallı yayın döneminde TRT'de 'Metronom' adlı eğlence programında Derya Baykal'la, 1984 yılında da Çiğdem Tunç'la bir ikili oluşturdular. Özel kanalların açılmasıyla birlikte Erbil, TRT'den Kanal 6'ya geçiş yaptı. Daha sonra Star TV ve ATV'de dizi, Show Tv' de de program yaptı. Babası sinemacı olduğu için genç yaşta dublajla da tanışmış ve severek yapmıştır.