‘Küçük Onur’ lakaplı Onur Sarıkaya, Mahsum Kırmızıgül’ün desteği ile bir anda şöhreti yakaladı. Albümleri kapışıldı, dizileri reyting rekorları kırdı. Daha sonra mafya babası Sedat Peker ile görülmeye başlandı ve düzenlenen bir operasyonda gözaltına alındı. Küçük yaşta şöhrete kavuşan fakat şöhretini devam ettiremeyen Küçük Onur’u uzun zamandır kimse görmüyor. En son adı bir mafya soruşturmada geçen ve telefonları dinlemeye takılan çocuk yıldızı o günden beri kimse görmedi. 

Bir dönemin çocuk yıldızı 'Küçük Onur' Renkli Sayfalar'a konuk oldu. Onur, sahne hayatını ve ekrandan uzak kaldığı dönemi canlı yayında anlattı. Gazino kültürü çok farklı bir kültür. Genelde aileler gelirdi. Eskiden insanlar çocuklarıyla gelirdi. Para kazanmak ve aileme yardım etmek zorundaydım ve çok küçük yaşlarda sahne ile tanıştım. Allah herkese bir misyon yüklüyor.

Kimimiz çocuk olarak yaşıyoruz, kimimiz çocuk yaşta olgunlaşmak zorunda kalıyoruz. Hiçbir zaman için 'Çocukluğumu yaşayamadım' demiyorum. Ben bir AVM'ye gittiğimde oyun salonlarının önünde durup 2-3 tur atari oynuyorum. Ses değişim dönemindeydim. Albüm yapmak istemedim. Belli periyodlarda şan eğitimi alarak yoluma devam ettim. Şarkı söylerken bir yerde kalıyordu sesim. Sonra bunun tıbbi yöntemlerle değil de eğitimlerle düzeleceğini öğrendim. Sahne döneminde herkesten büyük destek gördüm. Kimi şarkı vererek destek oldu, kimi stüdyoya gelerek fikir verdi.