Her zaman muhtaç olanlara verdiği destek ile gündeme gelen Kenan İmirzalıoğlu, bir kez daha alkışlanacak bir harekete imza attı.

Başarılı oyuncu, yardıma muhtaç insanlara verdiği destekle de herkese örnek oluyor.

 

Daha önce Cihangir'deki bir ilkokula kütüphane yaptırarak eğitime destek veren başarılı oyuncu, geçtiğimiz yıl Kurban Bayramı'nda da ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürecek yardımlarda bulunmutu.

Yaptığı iyilikleri büyük bir gizlilikle gerçekleştiren ünlü oyuncunun geçtiğimiz ay 2 şehit ailesine maddi yardım için kolları sıvadığı ortaya çıktı.

İmirzalıoğlu, Cihangir'deki 2 dairesinin kirasıyla şehit ailelerinin yüzünü güldürdü. İmirzalıoğlu, aylık kirası 5 bin dolar (yaklaşık 20 bin lira) ile 6 bin dolar (yaklaşık 23 bin lira) olan dairelerden elde ettiği geliri ömür boyu olmak şartıyla 2 şehit ailesine bağışladı.

Kira ücretlerinin her ay düzenli olarak ailelerinin hesaplarına yatması için de her türlü işlemi yapan başarılı oyuncu, bu son davranışıyla da "Bugüne kadar her toplumsal olayda duyarlılığını gösteren Kenan İmirzalıoğlu, bu ülkenin vatansever bir sanatçısı olduğunu yine kanıtladı" dedirtti.