INSTAGRAM'IN YENİ FENOMENİ KAZAK BARBİE VERDİĞİ POZLARLA OLAY OLDU!

Güzelliğiyle kendisine hayran bırakan Kazak model Dinara Rakhimbaeva ince beli beyaz teniyle binlerce kişinin dikkatini çekiyor. Kazakistanlı Barbie olarak bilinen Dinara Rakhimbaeva eleştiri oklarının hedefi oluyor. Eleştirilerin sebebi ise verdiği pozlar. Kazak barbie paylaştığı pozlarla hem dikkat çekti hem de tepki gördü. 

232 BİN TAKİPÇİSİ VAR

Dinara Rakhimbaeva takipçi sayısını da her geçen gün artırıyor. İnce beliyle ünlenen 21 yaşındaki modelin 232 bin takipçisi bulunuyor. Paylaşımlarıyla çok beğenilen Dinara Rakhimbaeva Kazakistan'ın barbi bebeği olarak anılıyor.

YATAK POZLARI TEPKİ ALIYOR

21 yaşında olan genç model özellikle yatak pozlarına sosyal medyada çok yer veriyor. Tepkiler toplayan paylaşımlarını sürdüren Dinara Rakhimbaeva kimselere aldırış etmiyor. Fit kalmak için spor yapmayı da eksik etmeyen model, spor salonundan her gün mutlaka bir kaç poz paylaşıyor.

LÜKS YAŞAMA ÖNEM VERİYOR

Lüks yaşama önem gösteren Dinara Rakhimbaeva pahalı kıyafetler giyerek mekan seçimine önem gösteriyor. Rakhimbaeva, aynı zamanda Nottingham Üniversitesi'nde finans eğitimi alıyor.