Ekranların başarılı ve yakışıklı oyuncusu Kadir Doğulu'nun, yeni dizisi belli oldu. Uzun süredir ekrana hangi diziyle döneceği merak konusu olan Kadir Doğulu'nun yeni projesi netleşti. En son "Bana Sevmeyi Anlat" dizisiyle izlediğimiz oyuncu, "Kefaret" adlı Star TV'de ekrana gelecek olan diziyle ekranda dönüyor. Güney Kore yapımı olan “Two Weeks” adlı dizisinden uyarlanan “Kefaret” adlı dizinin yapımcılığını ANS’nin yaptığı dizide Kadir Doğulu’nun partneri ise Melisa Sözen oldu. "Kefaret" dizisinin yönetmenlik koltuğunda Abdullah Oğuz oturacak.

KADİR DOĞULU KİMDİR?

Ekranların başarılı isimlerinden biri olan yakışıklı oyuncu Kadir Doğulu, 1982 yılında Mersin'de dünyaya geldi. Ortaokul ve lise yılları çalışarak geçen ünlü oyuncu Kadir Doğulu, kafe ve bar işletmeciğinden büyük zevk alıyordu. 2000 yılında İstanbul'a gelen ünlü oyuncu, Beyoğlu Frape'de işe girdi. Daha sonra Cafe City ve Buz'da garsonluk yaptı. Salomanje'de tatil günleri mutfakta ekmek pişirip kahvaltıları hazırladı. Barcelona ve Roma'daki kafelerin yemekleri tadan ünlü oyuncu Kadir Doğulu, Türkiye'ye döndüğünde House Cafe'de işe girdi. İki sene işletmecilik yaptı.

Yakışıklı oyuncu Kadir Doğulu, abisi aracılığıyla şarkıcı Hande Yener'le tanıştı. Sevgili olan ikiliden Kadir Doğulu, zamanla işi büyüttü ve "T.p.a" isminde bir şirket kurdu. Okan Üniversitesi Gastronomi Bölümü'nde birinci sınıf derslerine devam eden Doğulu, bazı televizyon dizilerinde başrol olarak oynamaya başladı.