Yat ve tekne sahibi olan ünlü isimler kimlerdir? sorsunun yanıtı için haberimize bakabilirsiniz. İşte yat ve tekne sahibi olan ünlü isimler:

Sevilen şarkıcı Ebru Yaşar ile eşi Necat Gülseven'in lüks bir yatı var. Ebru Yaşar ve Necat Gülseven çifti, önceki gün Bodrum açıklarında yat keyfi yaparken magazin muhabirlerinin objektiflere yansıdı. Ünlü şarkıcı Ebru Yaşar ve Necat Gülseven'in lüks yatlarına kızlarının adı olan Ebrusu'yu vermesi de gözlerden kaçmadı.

Ünlü oyuncu Ata Demirer'in bir deniz tutkunu olduğunu bilmeyen kalmadı. Sevilen isim Ata Demirer, yılın yarısından fazlasını denizde, kendine ait teknede geçiriyor. Hatta öyle ki ünlü oyuncu Ata Demirer'in ismi neredeyse Küçük Orfoz adlı teknesiyle özdeşleşti.

Mehmet Aslantuğ da deniz tutkunu olan ünlü isimlerden  biri. Eşi Arzum Onan ve oğlu Can ile birlikte yaz aylarının neredeyse tamamını teknesinde geçiriyor.

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın da satın aldığında çok konuşulan bir yatı var. Ünlü yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı, zaman zaman burada arkadaşlarını da ağırlıyor.

Tatil beldesi Bodrum aşığı güzel oyuncu Pınar Altuğ ve eşi Yağmur Atacan da yaz aylarını kızları Su ile birlikte lüks yatlarında geçiriyor.