Son olarak Star TV ekranlarında yayınlanan ve mutlu sonla final yapan 'Cesur ve Güzel' dizisinde oynayan güzel oyuncu Tuba Büyüküstün'ün aşk yaşamaya başladığı işletmeci sevgilisi Umut Evirgen, hapisten sonra ilk kez gittiği mekanda görüntülendi. Mekan sahibi Umut Evirgen, sevgilisi başarılı oyuncu Tuba Büyüküstün ile fotoğraflarını çeken muhabirin fotoğraf makinesini korumalarına silah zoruyla aldırtınca, geride bıraktığımız 1 ay önce tutuklanmıştı. Geçen pazartesi günü yapılan duruşmada ''Kapalı alan fobim var, mağdurum'' açıklamasını yapan Evirgen, tahliye edildi. Evirgen, hapisten çıkar çıkmaz Levent'te bir mekanda kebap yemeye gitti.TUBA BÜYÜKÜSTÜN KİMDİR?

Geride bıraktığımız günlerde final bölümü ile ekran macerasına son veren 'Cesur ve Güzel' dizisinde başrol oynamış olan sevilen oyuncu Tuba Büyüküstün, 1982 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Yönetmen Tomris Giritlioğlu sayesinde oyunculuk ile tanışan güzel oyuncu Büyüküstün, birçok dizide rol almıştır. Aynı zamanda reklam ve sinema filmlerinde de görmeye alışık olduğumuz ünlü isim Büyüküstün, birinci evliliğinden sonra ikinci kez evlenmiştir. İkinci evliliğini 2011 yılında Onur Saylak'la Paris'te evlenen ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün, geçtiğimiz günlerde boşanmıştır.

GÖZYAŞLARINI TUTAMADI 

Tuba Büyüküstün sevgilisinin hapisten çıkışına gitti. Tuba Büyüküstün'ün sevgilisi hapisten çıktığı sırada ünlü sanatçı gözyaşlarına hakim olamayıp hüngür hüngür ağladı.