Oğlu Arın'ın annesi Sinem Ceceli'den olaylı bir şekilde boşandıktan sonra, geride bıraktığımız 10 Temmuz'da sosyetik güzel Selin İmer'le sade bir törenle dünyaevine giren ünlü popçu Mustafa Ceceli, balayı fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı.

İLK KEZ PAYLAŞTI

Magazin dünyasının en sık takip ettiği ünlü şarkıları arasında yer alan Mustafa Ceceli, eşi Selin İmer ile birlikte balayı için Fransa'ya gitti. Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli, eşi Selin İmer ile Nice'ten bir fotoğraf çekerek, sosyal medya hesabından ilk kez yayınladı. Hacı Mustafa Ceceli, bu paylaşımını yorumlara kapatmayı unutmadı.MUSTAFA CECELİ KİMDİR?

9 yıllık eşi Sinem Ceceli'den boşandıktan sonra adı sarışın güzel Selin İmer'le anılmaya başlayan, ardından da yaşadıkları aşk fotoğraflarla ortaya çıkan ve son zamanlarda sosyal medyada eleştiri oklarının hedefi olan ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli, 1980 yılında Ankara'da dünyaya geldi. Müzik yaşamına küçük yaşlarda başlayan ünlü popçu Ceceli, aynı zamanda dizilerde de boy göstermiştir. Müzik kariyerine ünlü isimlerin vokalistliğini yaparak başlayan Ceceli, ilk albümünü 2009 yılında piyasaya sürdü. Birçok albüme imzasını atan ve ödül alan sevilen şarkıcı Mustafa Ceceli, 2003 yılında hacca gitmiştir.