Kimi ünlü eşinin ihaneti ile sarsıldı, kimisi anlaşmalı ayrıldı kimisi ise evlendikten sonra pişman oldu. İşte ayrılan, aldatan ve boşanan ünlüler...

Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak

Geride bıraktığımız 6 sene önce dünyaevine giren ve bu evlilikten ikiz bebekleri olan Tuba Büyüküstün ile Onur Saylak çifti, aralarındaki krizi bir türlü aşamadı. Ünlü çift, Haziran ayında anlaşmalı olarak tek celsede boşandı.

Nagihan Karadere ve Uğur Gökçe

Adını TV8 ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde reyting rekorları kıran Survivor yarışmasıyla geniş kitlelere duyuran Nagihan Karadere, ihanete uğradığı eşi Uğur Gökçe'den boşandı. Milli atlet Nagihan Karadere'nin eski eşi Uğur Gökçe'nin çıplak fotoğrafını bir kadına gönderdiği ortaya çıktı.

Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu

Daha önce iki kez ayrılığın eşiğinden dönen Birce Akalay ile Sarp Levendoğlu çifti, üçüncü kararlarından geri adım atmadı ve geride bıraktığımız 2014 yılında rüya gibi bir düğünle dünyaevine giren ikili, Ocak ayında evliliklerini bitirdi. Güzel oyuncu Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu'nun boşanma nedenleri arasında, Levendoğlu'nun Derya Şensoy'la aşk yaşadığı iddiaları da kulislerde sıklıkla konuşuluyordu.

Asena ve Berkay

Lise yıllarından itibaren arkadaş oldukları bilinen ünlü sunucu Asena ile popçu Berkay’ın bir alışveriş merkezinin bebek bakım odasından birlikte çıkarken çekilmiş fotoğrafları günlerce magazin dünyasının gündemden düşmemişti. Kanal D ekranlarında yayınlanan Magazin D programının ünlü sunucusu Asena ve futbolcu eşi Caner Erkin, olaydan kısa bir süre sonra boşandı.

Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan

Ekranların sevilen oyuncusu Pınar Altuğ’un ayrıldığı sevgilisi Tony Teodoridis, askerdeyken aldatıldığını öne sürmüştü. İkilinin arasına girdiği iddia edilen Can Tezal’ın, güzel oyuncu Pınar Altuğ hakkındaki açıklamalarından sonra Teodorikis, “Can’ın bütün bunları basınla paylaşmasının tek sebebi, başka birisinin olması. Pınar benden ayrılıp Can’la görüşmediği için, Can böyle bir şey yapmış olabilir. Bence Can’ın da canı yandı” şeklinde açıklamalar yapmıştı. Olaydan kısa bir süre sonra Pınar Altuğ ile Yağmur Atacan ilişkisi yavaş yavaş ortaya çıkmış ve ikili daha sonra evlendi.

Merve Oflaz ve Selim Sabah

Katıldığı 'Var mısın Yok musun' yarışmasından sonra, Dominik Cumhuriyeti’ne giden ve Survivor’ın kadın şampiyonu olan Merve Oflaz, Türkiye’ye döndükten sonra gönlünü Selim Sabah’a kaptırdı. Ancak Selim Sabah, bir başka Survivor ünlüsü Nadya Zagli ile evliydi. 

Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu

Evlilikleri boyunca eşi Kaya Çilingiroğlu'nun tüm ihanetlerini defalarca kez affeden ünlü sunucu ve şarkıcı Avşar, verdiği röportajlarda hep aldatmanın erkeğin doğasında olduğu yönünde yorumlar yaptı. Ama Kaya Çilingiroğlu’nun Feraye Tanyolaç’la ilişkisinin ciddiyetini anlayınca bu kez boşanma davası açtı. Kaya Çilingiroğlu, Tanyolaç’la evlenip bir de çocuk yaptıktan sonra yine aldatma haberleriyle gündeme geldi. Ünlü şarkıcı Hülya Avşar, kızı Zehra Çilingiroğlu için eski eşiyle sık sık buluşuyor.

Çağla Şıkel

Ünlü manken Çağla Şıkel geçmişte bir defile için gittiği Antalya’da manken Yüksel Ak’ın o tarihlerde evli olduğu Şenol İpek’in telefonuna “Tostumu yedim bekliyorum” yazdığı bir mesaj yollayınca ortalık karışmıştı. Ak ve İpek’in evlilikleri çatırdarken bu olay magazin dünyasında uzun süre gündem olmuştu.

İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna

 

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, Derya Tuna ile birlikte yaşadığı dönemde onu ünlü oryantal Asena ile aldatmış ve magazin dünyasını epey bir meşgul etmişti.

Angelina Jolie ve Brad Pitt 

Hollywood’un en beğenilen çifti, Angelina Jolie ile Brad Pitt boşandı. Jolie'nin eşinin peşine dedektif taktığı ve boşanma sebebinin Fransız oyuncu Marion Cotillard olduğu ileri sürdüldü. Ancak asıl boşanma nedeninin şiddetle geçimsizlik olduğu öğrenildi. Daha önce ise altı çocuklu çiftten hiçbir zaman açıklama gelmemiş olsa da, Brad Pitt'in çocukların dadısı ile ilişki yaşadığı da ileri sürülmüştü.