Ünlü şarkıcı İrem Derici, geçtiğimiz günlerde uzun süredir kaldığı hastanede taburcu olduktan sonra Harbiye'de sevenleri ile bir araya geldi. Sevilen şarkıcı İrem Derici, "Doktor bana 'dinlen' dedi, ama ben manyak olduğum için sahneye koştum" dedi. Konser sonrası magazin muhabirlerinin karşısına çıkan ünlü şarkıcı Derici, "Yoğun bakımda şarkı söyledim, yoksa zaman geçmiyor. Poşet poşet ilaç kullanıyorum. Dört kilo daha alırsam bana koca bulacaklar, sonra 'İrem Derici koca arıyor' demeyin" açıklamasını yaptı.

''HEPSİNE TEŞEKKÜR EDERİM''

Bu kadar sevildiğini bilmediğini ifade eden ünlü şarkıcı İrem Derici, "(Cenazem olsa kaç kişi gelir) diye düşünüyordum, ben hastalandım ve sevindim. Beni çok seven varmış. Bundan sonra Allah'ın verdiği bu vücuda daha iyi bakacağım" dedi. Eski eşi Rıza Esendemir'in ve eski sevgilisi Lider Şahin'in hastaneye ziyarete gitmesini soran muhabirlere cevap veren sevilen şarkıcı Derici, "Sonuçta bir şeyler paylaştık, hepsine teşekkür ederim" açıklamasını yaptı.

Ünlü şarkıcı İrem Derici, 'Duymayan Kalmasın' programına verdiği röportajda geçirdiği zor günleri anlattı. Hastaneye yatmadan önce, eylül ayının çok iyi geçeceğini hissedip koluna ‘Eylül’ yazdırdığını ifade eden ünlü şarkıcı, "Bir dövme yaptırdım ölümden döndüm. Bütün eylül ayını yoğun bakımda geçirdim" açıklamasını yaptı.