Magazin dünyasının en sık takip ettiği isimleri arasında yer alan ünlü şarkıcı İrem Derici, uzun süredir kanser tedavisi gören ancak dün akşam saatlerinde yaşam savaşını kaybeden sevilen şarkıcı Harun Kolçak hakkında, sosyal medya hesabından duygulandıran bir paylaşım yaptı.

İşte İrem Derici'nin duygulandıran Harun Kolçak paylaşımı:

"Ben nasıl nefes alayım şimdi? Benim çocukluk hayalimi gerçekleştiren adam nereye gitti? Bekle beni orada çünkü kaçınılmaz son. Geleceğim yanına. Ciğerim yanıyor, göğüs kafesimde filler tepişiyor, hey gidi Harun hey! İyi ol gittiğin yerde. Cennetlik adam. Söküp neremi parçalayacağımı bilemiyorum şu an. Seni çok seviyorum büyük müzisyen, Abi, arkadaş! Soldum bittim benim canım delim, bekle beni."İREM DERİCİ KİMDİR?

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde farklı farklı ünlü isimleri konuk eden İrem Derici, 1987 yılında İstanbul‘da dünyaya geldi. 16 yaşında burun ameliyatı olan ünlü popçu İrem Derici, müzikle ilgili hayallerini gerçekleştirmek için ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği, TV8 ekranlarının vazgeçilmez yarışması 'O Ses Türkiye'ye katılmıştır. 'Bensiz Yapamazsın' şarkısı ile müzik dünyası ile tanışan ünlü popçu Derici, asıl çıkışını 2014 yılında çıkardığı 'Kalbimin Tek Sahibine' adlı şarkı ile yapmıştır.