Geride bıraktığımız günlerde, uzun süredir kanser tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybeden usta şarkıcı Harun Kolçak’ın ölüm haberini aldıktan sonra, sosyal medya hesabından duygulandıran bir paylaşımda bulunan ünlü şarkıcı İrem Derici, dün Teşvikiye ve Gemlik'teki cenaze törenlerine katılmadı.

İREM DERİCİ'NİN DUYGULANDIRAN HARUN KOLÇAK MESAJI!

Magazin dünyasının en sık takip ettiği isimleri arasında yer alan ünlü popçu İrem Derici’nin "İçim yanıyor, bekle beni bende yanına geleceğim" notlarını ile ve sevilen şarkıcı Harun Kolçak'ın fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşarak, usta şarkıcı Harun Kolçak'a vefa borcunu ifade etmişti.

Ancak herkes tarafından çok sevilen usta şarkıcı Harun Kolçak’ın ölüm haberiyle yasa boğulan genç şarkıcı İrem Derici’nin, dün yapıaln cenaze törenlerine katılmayıp, yeniden bir araya geldiği sevgilisi Lider Şahin ile birlikte tatile çıkması, özellikle sosyal medyada büyük ses getirdi. 

İREM DERİCİ KİMDİR?

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde farklı farklı ünlü isimleri konuk eden İrem Derici, 1987 yılında İstanbul‘da dünyaya geldi. 16 yaşında burun ameliyatı olan ünlü popçu İrem Derici, müzikle ilgili hayallerini gerçekleştirmek için ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği, TV8 ekranlarının vazgeçilmez yarışması 'O Ses Türkiye'ye katılmıştır. 'Bensiz Yapamazsın' şarkısı ile müzik dünyası ile tanışan ünlü popçu Derici, asıl çıkışını 2014 yılında çıkardığı 'Kalbimin Tek Sahibine' adlı şarkı ile yapmıştır.