Uzun zamandır kaldırıldığı hastanede yoğun bakımda kalan sevilen şarkıcı İrem Derici hakkında, bir yeni haber daha geldi. Çok fazla kilo verdiği için sağlık sorunu yaşayan Derici, konserlerini hastalığından dolayı iptal etmek zorunda kalmıştı. Kaldığı yoğun bakımdan normal odaya alınan ünlü şarkıcı İrem Derici'nin sahnelere döneceği tarih belli oldu. Derici, 29 Ekim'de sevenleri ile bir araya gelebilecek.

Ünlü şarkıcı İrem Derici, geride bıraktığımız günlerde toparlanmaya başladığını sosyal medya hesabından şu paylaşımla duyurmuştu: 'Yoğun bakımda 16'ncı gecem. Genel hissiyat: Pişmanlık, yalnızlık, süründüren ağrılar, boynu büküklük... Üzemem ben sevdiklerimi bir daha! Değerlerim gün be gün yükselip güzelleşiyorsa Allah'a açtığınız o minicik ellerinizden, kocaman dualarınızdandır. İyi geceler benim dev ailem.'

İREM DERİCİ KİMDİR?

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve her yayınlandığı bölümde farklı farklı ünlü isimleri konuk eden İrem Derici, 1987 yılında İstanbul‘da dünyaya geldi. 16 yaşında burun ameliyatı olan ünlü popçu İrem Derici, müzikle ilgili hayallerini gerçekleştirmek için ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği, TV8 ekranlarının vazgeçilmez yarışması 'O Ses Türkiye'ye katılmıştır. 'Bensiz Yapamazsın' şarkısı ile müzik dünyası ile tanışan ünlü popçu Derici, asıl çıkışını 2014 yılında çıkardığı 'Kalbimin Tek Sahibine' adlı şarkı ile yapmıştır.