DR. CAHİT DİNÇER

Adana'da yaşayan Dr. Cahit Dinçer'in Instagram'da 45 binden fazla takipçisi var. Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olan Dinçer, Adana Balcalı Hastanesi'nde görev yapıyor. Dinçer, Mr & Miss Akdeniz Güzellik Yarışması 2014'te Adana'nın en yakışıklısı seçilerek yakışıklılığını tescil ettirmiş bir doktor. Instagram fotoğraflarının altına bol bol beğeni yorumları alıyor.

DR. HAKAN TÜFEKÇİ

Dr. Hakan Tüfekçi, Bursa'daki Mustafa Kemal Paşa Devlet Hastanesi'nde çalışıyor. Hastanede çalışan arkadaşlarının kendisine “Sizin için gelenler çok” dediğini söyleyen Tüfekçi'nin Instagram'da 26 binin üzerinde takipçisi var. Kaslı vücuduyla dikkat çeken Tüfekçi, verdiği çıplak pozlar için büyük beğeni topluyor. Gri saçlı doktoru takipçileri, "Senin gibi doktoru görüp kendimi hastalığa vurasım var" benzeri yorumlar yapıyorlar. 

DR. SALİH TÜMTAŞ

Dr. Salih Tümtaş, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi'nde görev yapıyor. Uzun zaçları ve sakallarıyla dikkat çeken Tümtaş'ın Instagram'da 4 bine yakın takipçisi var. Tümtaş, bazen hastanede çektiği selfie'leri paylaşıyor, bazen de cipiyle yolda çekilen fotoğraflarını. Tümtaş'ın fotoğraflarına, "Sizi görünce kendimi hasta hissettim bir an, kan testi mi yaptırsam?" gibi yorumlar bırakılıyor.