İmparator İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna'nın oğlu genç şarkıcı İdo Tatlıses, Uçankuş ekranlarında yayınlanan 'Gece Kuşu' programına konuk oldu. Her bölümde reyting rekorları kıran 'Gece Kuşu' programında kahkalar havada uçuştu. Genç şarkıcı İdo Tatlıses, annesi Derya Tuna ile olan ilişkileri hakkında önemli açıklamalarda bulundu: ''Annem beni aşırı kıskanıyor. Bu durum beni az da olsa tedirgin edebiliyor. Annemden dolayı hayati tehlikem olduğunu düşünüyorum ya da beraber olacağım kişinin bir hayati tehlikesi olacağını düşünüyorum''

DERYA TUNA TELEFONA BAĞLANDI

İmparator İbrahim Tatlıses'in oğlu genç şarkıcı İdo Tatlıses, ''Aslında istediğim biri annem gibi olması. Ama tecrübelerime dayanarak söylüyorum ki öyle birisi yok'' ifadelerini kullandı. Aynı zamanda İdo Tatlıses, kız arkadaşlarının annesi Derya Tuna'dan biraz çekindiklerini de dile getirdi.

Uçankuş ekranlarında yayınlanan 'Gece Kuşu' programına telefonla bağlanan Derya Tuna, ''Kız arkadaşlarına burun kıvırıyormuşum. Asla öyle bir şey yapmadım, abartıyor. Sadece birkaç tanesine'' açıklamasını yaptı. Diğer yandan, Derya Tuna, ''İdo'ya kız arıyorum. Onun mutluluğu benim mutluluğum'' diyerek herkesi şoke etti.