Magazin dünyasının en sık takip ettiği isimleri arasında yer alan ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses, 2 ayda 15 kilo verdikten sonra çarpıcı bir açıklamada bulundu. Katıldığı bir programda 2 ayda 15 kilo verdiğini açıklayan sevilen şarkıcı İdo Tatlıses, "Öyle bir şey oldu ki bir arkadaşımı baklavalarla görünce, 'Ben niye yapamayacağım' dedim. 108 kiloydum. Boyum uzun anlaşılmıyordu, ama evde bakıyordum. Şimdi soyunacak yer arıyorum. İyi ki baklava yok. Yemin ettim İstinyepark’a çıplak gireceğim" sözleriyle, espiri yaptı.

"Sevgilin var mı" sorusuna genç şarkıcı İdo Tatlıses, "Olsa söylerdim, ama yok. Annem gibi biri olursa hemen evlenirim. 22 yaşında olsam bile evlenirdim. İbrahim Bey çok şanslıymış. İnşallah 30’umda, anneme kalsa 40’ıma kadar bekleyeceğim" karşılığını verdi.

İDO TATLISES'İN YENİ AŞKI ORTAYA ÇIKTI!

İmparator lakabıyla da anılan ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses, istediği aşkı sonunda buldu. Yaklaşık bir aydır Çakıl Onatlı ile aşk yaşayan sevilen şarkıcı İdo Tatlıses, aşkını gizli yaşamayı tercih ederken, kız arkadaşı Onatlı ise, sosyal medya hesabından aşkını duyurmayı tercih etti. Çakıl Onatlı, İdo Tatlıses'in kucağında uyurken çekilen fotoğrafını, siyah kalp emojisi koyarak sosyal medya hesabından yayınladı.