Show TV ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran dizisi 'İçerde'de, ünlü oyuncu Bensu Soral'ın canlandırdığı 'Melek' karakteri, 30'uncu bölümde vurulmuştu. Dizinin yeni bölüm fragmanında yayınlanan, Sarp'ın (Çağatay Ulusoy), Melek'in (Bensu Soral) öldüğünü söylemesi ünlü oyuncu Bensu Soral'ın diziden ayrılacağı şeklinde değerlendirildi.

Yayınlandığı günden itibaren büyük ilgiyle izlenen İçer'de dizisinin son bölümünde, Çoşkun'dan Sarp ile Mert'in kardeş olduğu gerçeğini öğrenen Melek, büyük şok yaşamıştı. Babası Celal'in yattığı hastaneye giderek bu olayın hesabını sormuş ve tüm gerçekleri ortaya çıkaracağını açıklamıştı. Celal ise Melek'in yanına kim yaklaşırsa vurulması emrini vermişti. Sarp'la öğrendiği gerçekleri konuşmaya giden Melek, yanlışlıkla vuruldu.

Reyting rekortmeni dizinin yeni bölümünün yayınlandığı fragmanda, Sap'ın gözyaşları içinde annesine gittiği ve ağlayarak 'Anne Melek öldü' dediği görüldü. Sarp'ın bu sözleri üzerine 'Melek ölüyor mu?, Diziden ayrılıyor mu?' sorularını akıllara getirdi. Reyting rekorları kıran ve oyuncu kadrosunda Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral be Mustafa Uğurlu'nun yer aldığı 'İçerde' dizisinin sevenleri, bu sorularının yanıtlarını merakla bekliyor.