Suriye'de yapılan tahliyeler esnasında saldırı gerçekleşmiş ve yapılan saldırı sonucunda 126 kişi yaşamını yitirmişti. Küçük çocuklara yakın yerde yapılan hain saldırıda 68 çocuk yaşamını yitirmişti. O minik çocukların arasında ağır yaralanan kızın kamerayı görünce gülümseme anı sosyal medyada geniş yankı uyandırmıştı. Yapılan hain saldırıda hiçbir şeyden haberi olmayan çocukların zarar görmesi İmparator İbrahim Tatlıses'i de üzdü.

''ALLAH ONLARI HELAK ETSİN''

İmparator İbrahim Tatlıses, sosyal medya hesabı instagram üzerinden Suriyeli minik kızın fotoğrafını paylaşıp altına şu notu yazdı. ''Bu mübarek günde içimizi acıtan bu tabloya kim neden olmuşsa, Allah'ım onları Helak etsin... Hayırlı Cumalar...''

İBRAHİM TATLISES KİMDİR?

İmparator İbrahim Tatlıses, 1952 yılında dünyaya geldi. 'Ayağında Kundura' türküsü ile tanınan Tatlıses, birçok albüm çıkardı. Aynı zamanda oyunculuk ve sunuculuk yapan Tatlıses, sadece Türkiye'de değil Orta Doğu'da da tanınan isimlerden biridi. Televiyon ve müzik sektörünün yanı sıra, turizm, gıda, inşaat gibi birçok alanda da yatırımı bulunan Tatlıses, 2011 yılında program çıkışı uğradığı silahlı saldırıdan ağır yaralı olarak kurtuldu.