'İmparator' lakabıyla da anılan ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, 15 Temmuz şehitlerimizi ve gazilerimizi anmak için sosyal medya hesabından duygulandıran bir paylaşım yaptı. Sevilen türkücü Tatlıses, sosyal medya hesabından 15 Temmuz kanlı darbe girişiminde kahramanlık destanı yazan şehitlerimizi ve gazilerimizi andı. Reis-i Cumhur Erdoğan için de "Bizde böyle bir lider varken Türkiye'ye kimse bir şey yapamaz" dedi.

"TÜRKİYE'NİN ÖNÜNDE KİMSE DURAMAZ"

Sevilen türkücü İbrahim Tatlıses, 15 Temmuz şehitlerimizi ve gazilerini anmak için sosyal medya hesabından paylaştığı videoda, "Egemenlik kayıtsız şartsız Türk milletindir" diyerek, sözlerini şu şekilde devam ettirdi: "Hain darbe girişimini önleyerek, tüm dünyaya demokrasi dersi verdik. Bu millet öyle büyük bir millet ki; ülkesini darbeye, teröre yedirmedi ve asla da yedirmeyecek. 15 TEMMUZ DEMOKRASİ ve MİLLİ BİRLİK GÜNÜMÜZ kutlu olsun. 15 Temmuz'da yitirdiğimiz şehitlerimizi rahmetle ve sonsuz bir minnetle anıyorum. Bu vesileyle darbeye karşı ülkemizi savunan, darbenin karşısında dimdik durarak, demokrasi mücadelesi veren Sayın CumhurBAŞKAN'ımız Recep Tayyip Erdoğan ve o gün sokağa çıkan tüm halkımıza, gazilerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bizde bu lider, bu millet varken güçlü TÜRKİYE'nin önünde kimse duramaz!"

İBRAHİM TATLISES KİMDİR?

Magazin dünyasının en sık takip ettiği isimlerden biri olan ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses, 1954 yılında Şanlıurfa'da dünyaya geldi. Yılmaz Tatlıses tarafından keşfedildikten sonra şöhret basamaklarını tek tek tırmanmaya çalışan ünlü türkücü Tatlıses, 1977 yılında çıkardığı 'Ayağında Kundura' albümü ile müzik dünyasına merhaba dedi. Birçok albümde imzasını olan sevilen türkücü Tatlıses, aynı zamanda sinema filmlerinde de boy gösterdi. Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, aynı zamanda emekli olmuştur.