Hülya Avşar yakında vizyona girecek ‘Selfie’ filminin öncesinde hayatında temizlik yaptı.
Hülya Avşar “Enerjimi emen insanları hayatımdan çıkardım. Bazıları kendiliğinden gitti. Bir gecede 3-4 kişiye telefon açıp “Kusura bakma ama artık seninle görüşmek istemiyorum, bana iyi gelmiyorsun” dedim. Numaralarını rehberden sildim. Ne kadar rahatladım, anlatamam” dedi.3 KİŞİYE GÜVENİYOR

Hülya Avşar bu kişilerin kim olduğunu söylemedi. Sanat hayatından arkadaşları olsa da sırlarını yalnızca 3 kişiyle paylaştığını söyleyen Hülya Avşar “Ablam Leyla, kardeşim Helin ve asistanım Serkan dışında kimseye önemli bir şey anlatmam. Bu üç isim benim her şeyimi bilir. Onlara çok güveniyorum” dedi.

Hülya Avşar senaryosunu yazıp yönettiği otobiyografik filmi Selfie'nin vizyona hazır olduğunu sosyal medya hesabından duyurdu.

Selfie filminin duyurusunu seksi bir karesiyle paylaşan Hülya Avşar'ın paylaşımı şöyle:

Sinema ve dizi oyuncusu, şarkıcı ve sunucu olan Hülya Avşar 10 Ekim 1963 tarihinde Balıkesir’in Edremit ilçesinde hayata merhaba demiştir. Anne tarafından Balıkesir’li olan Hülya Avşar, Baba tarafından Ardahan iline bağlı Hasköy’lüdür. Avşar-Pirebat kürt aşiretine bağlı olan Avşar kızı, çok önceleri de Kayseri Pınarbaşı’ndan göç eden bir Türkmen aşiretine mensuptur.