Hazal Kaya'yı ilk kez 16 yaşında bir firmanın reklam yüzü olarak ekranlarda görmüştük. Daha lise öğrencisiyken, televizyonlarla tanıştı! İlk başlarda küçük rollerde konuk oyuncu olarak başladığı oyunculuk macerası, başrollere döndü. Ekranlanların en sevilen yüzü olmaya başladı...

EKRANLARDA GÖRÜNMEYE NE ZAMAN BAŞLADI?

Asıl serüveni ise Genco dizisi ile başladı. Aşk-ı Memnu, Adını Feriha Koydum, Maral gibi yapımlarla da devam etti. Bu sırada birçok filmde de yer aldı başarılı oyuncu. Adını Türkiye'ye duyurmakla kalmadı, uluslararası mükemmellik madalyası alarak "dünyanın en etkili isimleri" arasında da yer aldı Hazal Kaya.ALDIĞI ÖDÜLLERİN HADDİ HESABI YOK!

Bu sırada şeker hastası olduğunu öğrendi ve kilo almaya başladı güzel oyuncu. Hatta bu yüzden üstüne çok gittiler, kilolu hali uzun süre magazin gündeminde konuşuldu. Ancak şu sıralar ekranlara enfes bir dönüş yaptı Hazal Kaya! Bel fıtığı ve şeker problemi olduğu için kiloyu baş düşmanı ilan etmiş; buna göre sporunu yapmış ve tabii ki doğru beslenmiş. Resmen "benim hakkımda o kadar şey söylediniz, şimdi gelin bakalım" der gibi! Neredeyse ekranlarda büyüyen oyuncu her geçen yıl daha da güzelleşiyor. Sadece güzelleşmiyor; konuşmasıyla, tavrıyla herkesi kendisine hayran bırakıyor!