Önümüzdeki Eylül ayında ekrana dönmeye hazırlanan sevilen oyuncu Hazal Kaya, koluna Harry Potter'da 3 kardeşin hikayesini temsil eden bir dövme yaptırdı. Ünlü oyuncu Hazal Kaya, yeni dövmesinin fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Başarılı oyuncu Hazal Kaya, yapımcılığını Med Yapım'ın üstlendiği, ABD yapımı 'Shameless' (Utanmaz) uyarlaması dizi ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

HAZAL KAYA KİMDİR?

Ekranların başarılı ve sevilen isimlerinden biri olan ünlü oyuncu Hazal Kaya, kimdir? İşte ünlü oyuncu Hazal Kaya hakkında tüm bilinmeyenler...

Ünlü oyuncu Hazal Kaya, 1990 yılında Gaziantep'te doğdu. Ünlü oyuncu Hazal Kaya, ilkokulu Gaziosmanpaşa İlköğretim Okulu'nda, liseyi İstanbul İtalyan Lisesi'nde, üniversiteyi İstanbul Bilgi Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi Performans bölümünden mezun olmuştur. İlk oyunculuk kariyerine 2006 yılında 'Acemi Dizi' dizisinde konuk oyuncu olarak başladı. 2007 yılında 'Genco' dizinde başrolü oynadı. Daha sonra Halit Ziya Uşaklıgil'in Aşk- Memnu adlı aynı isimli romanından uyarlanan ve Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Aşk-ı Memnu' dizisinde 'Nihal' karakterine hayat vermiştir. Show TV ekranlarında yayınlanmış 'Adını Feriha Koydum' dizisiyle ekranlara bomba gibi dönüş yapan ünlü oyuncu Hazal Kaya, İngilizce ve İtalyanca bilmektedir.