Geçtiğimiz günlerde, uzun süredir kanser tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybeden usta şarkıcı Harun Kolçak'ın evinde beslediği kedileri, sevilen sanatçının vefatıyla kimsesiz kaldı. Bunu duyan hayvanseverler, usta şarkıcı Kolçak'ın kedileri için adeta birbirleri ile yarıştı. Usta şarkıcı Kolçak'ın kedilerini sahiplenmek isteyen vatandaşlar, Kolçak'ın yakın arkdaşı Sibel Benekli’yle iletişime geçti.SEVİLEN ŞARKICI HARUN KOLÇAK'IN DOKTORU TÜM GERÇEKLERİ AÇIKLADI!

Ölümü ile herkesi derin bir kedere boğan usta şarkıcı Harun Kolçak'ın doktoru Prof. Dr. Özkan Pektaş, “Harun, uzun yıllar hastamız oldu. Ama asla uyuşturucu tedavisi görmedi. Uyuşturucu kullandığına dair hiçbir bulgu mevcut değil. Kendisinin alkole karşı zaafı vardı ama uyuşturucu kullandığını kimse iddia edemez” ifadelerini kullandı.

"SAYGIDA KUSUR ETMEZDİ"

İki sene öncesine kadar sevilen şarkıcı Harun Kolçak'ın hastalarından biri olduğunu ifade eden Prof. Dr. Özkan Pektaş, Kolçak’ın kanser hastalığına yakalanmasından sonra alkol kullanmaktan da vazgeçtiğinin altını çizerek “Bu asılsız uyuşturucu iddiaları bizi çok üzdü. Çünkü Harun Kolçak çok beyefendi bir adamdı. Saygıda kusur etmezdi. Her zaman, asistanlara kadar herkese yardımcı olurdu" dedi.