Tatil beldesi Çeşme'de mekan açan pop müziğinin kraliçesi Hande Yener, konserden konsere koşarken nişanlısı Ümit Cem Şenol, işletmenin başına geçti. Hande Yener'in açtığı mekanda terör estiren Ümit Cem Şenol, çalışanları canına okudu. Mekanda her şeyin kusursuz olması için çalışmalarla yakından ilgilenen ünlü model Ümit Cem Şenol, asabi tavırlarıyla çalışanları canından bezdirdi.

OLUMSUZ YANIT ALINCA KAVGA ÇIKTI

Tesisatçıdan hemen kabloları yerden kaldırmasını isteyen 32 yaşındaki ünlü model Ümit Cem Şenol, olumsuz yanıt alınca kavga çıktı. Sinirden deliren Ümit Cem Şenol, çalışanın üzerine yürüyünce araya mekanın güvenlik görevlileri girdi. Elektrik tesisatçısına küfürler ettiği öne edilen Şenol, bir odaya götürülerek zor sakinleştirildi. Görevini yapmakta olan bir çalışan ise mekandan çıkarıldı. Olaydan hemen sonra tüm çalışanları toplayan 32 yaşındaki Ümit Cem Şenol, "Hande, konserdeyken patron benim. Benim sözümden çıkana kapı orada!" ifadeleri ile adeta terör estirdi.HANDE YENER KİMDİR?

Sevilen şarkıcı Hande Yener, 1973 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Müzik yaşamına ünlü isimlerin vokalistliğini yaparak başlayan sevilen şarkıcı Hande Yener, ilk albüm 'Senden İbaret'i 2000 yılında piyasaya çıakrdı. İlk albümünden sonra birçok albüme de imzasını atan sevilen şarkıcı Hande Yener, özellikle yaz aylarında en çok dinlenen ünlü isimler arasında yer almaktadır. Henüz 17 yaşında Uğur Kulaçoğlu ile dünyaevine giren ünlü şarkıcı Hande Yener'in bu evliliğinden Çağın Kulakçoğlu adından bir oğlu vardır.