HANDE YENER VE ÜMİT CAN ŞENOL BİRLİKTELİĞİ

Hande Yener ve Ümit Can Şenol çifti aile arasında düzenlenen bir törenle nişanlanıp evlilik yolunda ilk adımı atmışlardı. Bu gizli nişanın fotoğrafları da Polat Yağcı ve Aylin Coşkun'un paylaşımlarıyla ortaya çıkmıştı.

ÜMİT CAN ŞENOL KİMDİR?

Boşnak ve Yunanistan muhaciri bir aileden gelen Ümit Cem Şenol, 1985 doğumlu. Modellik yapıyor, aynı zamanda oyunculuk eğitimi de almış. Onu ilk olarak Tuğba Ekinci'nin sevgilisi olarak tanımıştık.

HANDE YENER'DEN HELİN AVŞAR İLE ELİF GÜVENDİK'E SERT SÖZLER

Elif Güvendik ve Helin Avşar'ın sunduğu programda Hande Yener ile Ümit Cem Şenol'un birlikteliği ele alındı. Hande Yener, geçtiğimiz Kasım ayında nişan yüzüğünü takarak evliliğe ilk adımı attığı kendisinden 12 yaş küçük manken-oyuncu sevgilisi Ümit Cem Şenol'la aşkını eleştiren Helin Avşar ve Elif Güvendik için açtı ağzını, yumdu gözünü.

"ŞUURSUZSUNUZ"

Yener, kendisini ve nişanlısını eleştiren ikiliye şu sözlerle yüklendi:"Sizin geçmişiniz aklımda… Özel hayatınızı, tamamen (duygusal olan) tercihlerinizi hatırlamayacak kadar şuursuzsunuz. Benimle ve ilişkimle dalga geçen tavrınızın sebebini biliyorum aslında! Hayatınızda hiçbir zaman böyle değer görmediğinizi biliyorum! Basit ve çıkar dolu tercihleriniz yüzünden böyle haset, fesat ve kıskançsınız."