HAKAN SABANCI'YA DURMAK YOK

Hakan Sabancı, Aslışah Alkoçlar'la 1 yıllık ilişkisini ekim ayında bitirmiş, Zehra Kavas adlı bir kızla kaçamak yapmıştı. Sabancı'nın bu olaydan kısa bir süre sonra da Didem Soydan'la yakınlaştığı öne sürülmüştü.

EN BÜYÜK KAÇAMAĞI HADİSE OLDU

25 yaşındaki çapkın iş adamının en çok konuşulan kaçamağı ise geçtiğimiz günlerde Hadise'yle oldu. Herkes Sabancı'nın kendisinden 7 yaş büyük şarkıcıyla birlikte olup olmadığını merak ediyordu.

ÇAPKINLIKTA SINIRLARI AŞTI

1 aydır Hadise ile görüşen Hakan Sabancı, çapkınlıkta sınırları aştı. Sabancı'nın aslında yabancı bir güzelle yakınlaştığı ortaya çıktı.

MARGO COOPER İLE BİRLİKTE

Hakan Sabancı'nın instagram'da da takipleştiği Top Model of the World 2016 birincisi Margo Cooper ile bir süredir samimiyeti ilerlettiği öğrenildi. Sosyetik playboyun, 23 yaşında ve gazetecilik mezunu olan Bulgar güzelden çok etkilendiği öne sürüldü. Hakan Sabancı ile Margo Cooper'ın, Beşiktaş maçı için gittiği Ukrayna'da da bir araya geldiği biliniyor.

Bulgar güzel ile yeni tatil planları yapan Hakan Sabancı'nın ortaya çıkan çapkınlığı üzerine ise gözler genç iş adamıyla güzel bir beraberlik hayali kuran Hadise'ye çevrildi.