Sevilen şarkıcı Hadise, yeni çıkardığı 'Şampiyon' albümünün tanıtımını Bodrum'da sevenleri ile birlikte yaptı. Magazin dünyasının en sık takip ettiği ünlü şarkıcıları arasında yer alan Hadise, sosyal medyadan çıkardığı yeni albümü hakkında yapılan yorumlar karşısında duygu dolu anlar yaşadı.

Tatil beldesi Yalıkavak'taki bir plajda magazin muhabirlerinin sorularını cevaplayan ünlü şarkıcı Hadise, kimseyi kendisine rakip görmediğini ve kendisini şampiyon gördüğünün altını çizdi. Sahne alacağı kulüp öncesinde yeni çıkardığı 'Şampiyon' albümünün tanıtımını yapan sevilen şarkıcı Hadise, 40 derecelik sıcakta mont ile gazetecilerin karşısına çıktı. Yeni albümünden, klibinden ve özel yaşantısı hakkında çarpıcı açıklamalarda bulunun ünlü isim Hadise'nin mutlu tavırları ise gözlerden kaçmadı. Albümünü dijital ortamda çıkmasından sonra 2 gün boyunca bilgisayarın başından arılmayan ünlü şarkıcı sosyal medyadaki yorumlar karşısında duygu dolu anlar yaşadı.

SEVENLERİNE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATTI

Basın toplantısından sonra sahneye çıkan ünlü şarkıcı Hadise, sevenlerine unutulmaz bir gün yaşattı. Yeni albümünden şarkılar söyleyen ünlü sanatçı zaman zaman şarkılarını hayranları ile seslendi. Hadise'nin 40 derecelik sıcağın altında mont ile şarkı söylemesi ise gözlerden kaçmadı.