Sosyetik iş adamı Hacı Sabancı, önceki gün 'Ai Wei Wei' sergisine gitti. İş adamı Sabancı, müzede çektirdiği fotoğrafı sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Geçirdiği operasyondan sonra büyük ölçüde kilo veren ve tanınmayan hala gelen zengin iş adamı Sabancı'nın sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafının altına yapılan yorumlara verdiği cevaplar herkesi şoke etti.

Kadın takipçilerinden biri zengin iş adamı Hacı Sabancı'ya, "Garip bir fizyolojin var. Anlam veremiyorum, boyun mu kısa yoksa boynunda mı bir sıkıntı var? Bence paran olmazsa hiç giderin yok. Üzgünüm... Otur! Sıfır!" yorumunu yaptı. Sabancı ise takipçisine karşılık olarak, "Boyum kısa... 1.78, para nelere kadir işte görüyorsun" yanıtını verdi.HACI SABANCI O ÜNLÜ İSMİN ESKİ EŞİ İLE YAKALANDI!

Zengin iş adamı Hacı Sabancı ve ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın eski eşi Ahu Yağtu, sabaha kadar eğlendi. Sosyetenin gözde bekarlarından olan zengin iş adamı Hacı Sabancı ile ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın boşandığı eşi sevilen oyuncu Ahu Yağtu önceki gece Emirgan’da bir klüpte sabaha kadar eğlenirken magazin muhabirlerinin objektiflerine yansıdı. İş adamı Hacı Sabancı ve Ahu Yağtu ikilisinin eğlence dolu gecesine, son olarak Fox TV ekranlarında yayınlanan ve geride bıraktığımız haftalarda final yapan 'Muhteşem Yüzyıl Kösem' dizisinde oynayan güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah da eşlik etti.